Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlık Seçimlerine Aday Olmayacağını Açıkladı

Eski Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kendisinin bu yıl yapılacak olan Fenerbahçe başkanlık seçimlerine aday olacağı yönündeki iddiaları yalanladı.

Yıldırım’dan Başkanlık Seçimleri İle İlgili Önemli Açıklamalar

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, kulübün bu yıl gerçekleşecek olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açık bir dille ifade etti. Yıldırım, bu konuda çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’nin herhangi bir başkan sorunu olmadığını vurgulayarak, “Fenerbahçe’nin şu anda bir başkan sorunu yoktur. Aksine, sükunete ihtiyacı var.” şeklinde konuştu. Kulübün mevcut durumuna ve geleceğine dair görüşlerini paylaşan Yıldırım, Fenerbahçe’nin istikrarlı bir şekilde yönetilmesi gerektiğini ve bunun için de huzurlu bir ortamın önemine işaret etti.

Aziz Yıldırım yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün şahsım hakkında ortaya atılan, Fenerbahçe’nin başkanlık seçimine müdahil olma kararı aldığım ve Saadettin Saran’ın listesinde yer alan bazı isimlerle görüştüğüm yönündeki iddiaların tümü yalandır.

Benim şu an için Fenerbahçe Başkanlığı’yla ilgili herhangi bir çalışmam olmadığı gibi, Saadettin Saran’ın listesinde yer alan hiç kimseyle de ben irtibat kurmadım.

Yalnızca Saran’ın listesinde yer almayı planlayan 1 kişi, benim görüşlerimi dinlemek istedi ve ben de bir kaç kişinin huzurunda kendisiyle düşüncelerimi paylaştım.

Fenerbahçe’nin şu an bir başkan sorunu yoktur. Aksine, sükunete ihtiyacı vardır.

İsmim üzerinden yapılan bu tip yalan haberlerle prim yapılmaktadır. Ben herhangi bir planlama içerisinde olursam, bunu bizzat kamuoyuyla paylaşırım.

Şahsımın yaptığı bilgilendirmeler dışında yapılan bu tür yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim.”

Yorum yapın